İZOTEL® Kafes Tel +2mm / 2.20mm / 2.30mm / 2.50mm / 3mm ve 3.50mm tel çapı Ø (Galvaniz Kafes Tel Çit) 7×7 / 6×6 / 5×5 ve isteğe göre özel olarka üretim yapılabilmektedir.

Fiyat bilgisi ve detaylar için 0545 201 00 01 nolu telefondan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Üsküdar Kafes Tel

Kullanım alanı en geniş tel sistemleri arasında bulunan kafes teller, çevre belirlemeden başlayarak farklı endüstriyel alanlarda tercih edilen bir üründür. Diğer tel sistemleri ile karşılaştırıldığında en ekonomik tellerden bir tanesidir. Bu kadar geniş bir kullanım alanına sahip olduğu için farklı ebatlarda üretimi yapılmaktadır. Kafes teller galvaniz ve pvc kaplı olarak üretilirler. Kullanım alanına göre bu çeşitlerden herhangi birisi seçilebilir. Pvc kaplı olan kafes teller pvc kaplı kafes tel olarak adlandırılır. Kafes tellerin göz aralıkları da birbirlerinden farklı olabilir. Güvenlik oluşturma amaçlı kullanımlarda her iki kafes tel çeşidi de rahatlıkla kullanılabilir. Üsküdar kafes tel ihtiyaçlarınız için firmamızın ürünlerinden faydalanabilirsiniz.

Kafes Tel Hangi Alanlarda Kullanılır?

Kafes tel kullanım alanı oldukça geniş bir üründür. Bu teller özel mülkler, hayvanat bahçeleri, tarlalar, kimya sanayisi, makine sanayisi, spor sahaları, güvenlik gerektiren alanlar, filtre sanayi, mutfak eşyaları, gemi sanayisi, sepet teli, araba yedek parçalarında, sıva altı uygulamalarında kullanılır. Kafes tellerin kullanım alanının geniş olmasının farklı gözenek ölçülerinde üretilebilmesinin rolü büyüktür. Kafes tellerin bir başka özelliği ise yükseklik olarak da dilenilen boyutlarda olabilmesidir. Telin tercih edilmesinde dilenilen ölçülerde üretim yapılmasının da etkisi vardır. Kafes tel kullanım süresi boyunca son derece dayanıklıdır. Üsküdar kafes tel üretimi yapan firmamızdan bütün alanlar için gerekli olan ebatlarda tel tedarik edebilirsiniz.

Kafes Tel Montajı

Kafes tel montajında kullanılacak sistem montaj yapılacak alana göre değişir. Öncelikle tel uygulaması yapılacak alana dikme direkleri uygulaması yapılır. Bu direkler tellerin monte edileceği direklerdir. Direk aralıkları alana göre değişiklik gösterebilir. Daha sonra kafes teller bu direklere monte edilmeye başlanır. Tellerin montajı sırasında gergin bir görünüm elde edilmelidir. Kafes telin en büyük avantajı ise alandaki kullanım ömrünü tamamlaması halinde sökülerek bir başka noktaya tekrar takılabilmesidir. Kafes telin uygulaması sırasında direk dikmeler kullanılacak ise bu dikmelerin yere sağlam bir şekilde monte edilmesi gerekir. Aksi halde dikmelerin yerinden oynaması tellerin de etkisini kaybedeceği anlamına gelir. İsteğe ve uygulama alanına bağlı olarak pvc kaplı ya da galvaniz tel kullanılabilir. Pvc kaplı teller park ve bahçeler gibi alanlarda mevcut renklere daha fazla uyum sağlayacağı için daha çok tercih edilirler.

Kafes Tel Fiyatları ve Sipariş

Üsküdar kafes tel satış noktası arıyor iseniz bizimle irtibata geçebilir ve dilediğiniz ölçülerde tel temin edebilirsiniz. Kaliteli malzeme ve birinci sınıf işçilik ile üretilen telleri bütün ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz. Kafes tellerin üretiminde kullanılan malzemenin dayanıklı olması tellerin de dayanıklı olacağı anlamına gelir. Dilerseniz firmamız kullanım alanınız için gerekli olan tel miktarını da sizin adınıza hesaplayabilir ve ne kadar tele ihtiyaç duyduğunuzu öğrenebilirsiniz. Tel montajı için de bizden destek alabilirsiniz.

Kafes Çit

atasehir - kafes -tel

Tel Çit

atasehir kafes cit fiyati

Kafes Çit Teli

atasehir kafes cit teli

Firmamız; ZORLUTEL® İstanbulKafes Tel Çit ve Galvaniz Çit Teli Satışı ve montajı konusunda uzman ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.  Alt kısımda yer alan diğer hizmet verdiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Kafes veya tel çit olarak da bilinen izotel çit ürünümüz galvaniz kaplı ve pvc kaplı olarak 2 farklı burgu şeklinde üretim yapılmaktadır.

Kafes tel çit fiyatları ve çit Üsküdar  çit teli fiyatını hesaplama konusunda uzman ekibimizden bilgi almak için bugün ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

Bahçeniz veya terasınız için çimenli çit örtüsü ürününü uygulama yaptırabilirsiniz. Kafes tel çit veya diğer bir ismi galvaniz çit teli olan. Elde ettiğiniz uzunluk ve yükseklik ölçücüsün toplamını x m2 fiyatı = 00 TL turarını elde edebilirsiniz.

Kafes Çiti üreticileri arasında ve tel çit sektöründe lider firma ZORLUTEL® olarak 15 yıllık bilgi ve tecrübemizle en uygun yeşil çit teli üretimini yapmakta ve satış uygulama hizmeti sunmaktayız.

En iyi Üsküdar  , İstanbul Bahçe Galvaniz Çit Teli konusunda uzman ekip ve firma bilgileri için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İZOFENCE® ve İZOÇİM® bir ZORLUTEL® tescilli markası olup web sitemizden izinsiz görsel veya bilgi kopyalanması yasaktır. İçeriğimizin bir başka web sayfasında görüntülenmesi durumunda uyarı vermeden ilgili hukuki süreçi başlatacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizin tüm içeriği ZORLUTEL® Tel Çit Sistemleri ‘ne ait olup tüm hakları saklıdır!

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın:
0216 706 45 30  veya 0545 201 00 01
Teklif talebi için: satis@zorlutel.com.tr.tr

Comments are closed.